שיפור ביצועים

אחת המטרות המרכזיות של ההדרכה היא לשפר את ביצועי הלומד.
על מנת שנהיה מסוגלים לייצר הדרכה משפרת ביצועים, עלינו להכיר היטב את המאפיינים העסקיים של הלקוח, כגון: יעדים ובלמים, תעדופים ומשקלים, כלים ארגוניים, שגרות ונהלים.

הדרכה משפרת ביצועים כוללת, פעמים רבות, שילוב דיסציפלינות הדרכה שונות כגון: למידה פרונטאלית, למידה מתוקשבת במחשב, בטאבלט או במובייל. במתודולוגיה שלנו אנו מקפידים על דימוי מצבי אמת בהדרכה ובתרגול, כדי להכין את הלומד באופן מיטבי לעבודתו בשטח. אנו משלבים משחקי למידה ותרגול על החומר המקצועי ועל המיומנויות הנדרשות, ובנוסף אנו מלווים את צוות ההדרכה של הלקוח בשינוי מיקוד התפקיד ממדריך למדריך-מאמן.

אקספרטים מתמחה בבניית הדרכה משפרת ביצועים ולכן בין אנשי הצוות שלנו תמצאו אנשי פיתוח הדרכה מנוסים מדיסציפלינות שונות; מנהלי פרויקטים מיומנים בניתוח דוחות, מרכיבי תפקיד, יעדים וכד' לצורך גיבוש תמונת תפקיד מלאה; אנשי מולטימדיה שיתכננו ויוציאו לפועל כל כיוון עיצובי / אינטראקטיבי הנדרש לפעילות כגון מצגות, לומדות, סרטים ומשחקים; קופירייטרים שידאגו לפן הקריאטיבי של התהליך; אנשי טכנולוגיה ומתכנתים שיסייעו לבחון את הטכנולוגיות המתאימות לכל תהליך הדרכתי בארגון ויתאימו את הפתרון ליכולות הארגון.

עקבו אחרינו
דילוג לתוכן